Перелік адміністративних послуг

 

Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Гусятинської селищної ради

 

Послуги у сфері державної реєстрації юридичних осіб та   фізичних осіб-підприємців

 

1. Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

2. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

3. Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

4. Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування та релігійної організації).

5. Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування та релігійної організації).

6. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

7. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування та релігійної організації).

8. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування та релігійної організації).

9. Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

10. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

11. Видача виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставлення апостиля.

12. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

13. Видача документів, що містяться в реєстраційній справі юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця.

14. Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

15. Підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

16. Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

17.  Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

18. Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

19. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

20. Державна реєстрація фізичної особи – підприємця.

21. Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу - підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

22. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

23. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням.

 

            Послуги у сфері державної реєстрації нерухомого майна

 

1. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно, права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов’язання на нерухоме майно, об’єкт незавершеного будівництва.

2. Державна реєстрація речового права, похідного від права власності.

3. Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно.

4. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

5. Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

6.  Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасування рішення державного реєстратора (за судовим рішенням).

7. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

8. Заборона вчинення реєстраційних дій.

9.Державна реєстрація спеціального майнового права на об’єкт незавершеного будівництва, майбутній об’єкт нерухомості.

 

                          Послуги у сфері земельних відносин

1. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного

земельного кадастру

2. Внесення до Державного земельного кадастру змін до відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу.

3. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі  частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди,  сервітуту, з видачею витягу.

4. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.

5. Внесення до Державного земельного кадастру змін до відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.

6. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені безпосередньо законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.

7. Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.

8. Виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення.

9. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.

10. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць.

11. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель.

12. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель з посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру.

13. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 року.

14. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 р., та відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці, та/або посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру.

15. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

16. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, та відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці, та/або посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру.

17. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території).

18. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану).

19. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру.

20. Надання довідки про наявність та розмір земельної частки (паю).

21. Надання довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення.

22. Надання довідки про осіб, які отримали доступ до інформації про суб’єкта речового права у Державному земельному кадастрі.

23. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території територіальної громади.

24. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

 

                 Послуги у сфері реєстрації місця проживання

 

1. Реєстрація/декларування місця проживання.

2.Реєстрація/ декларування місця проживання дитини до 14 років.

3.Зняття із зареєстрованого/задекларованого місця проживання.

4.Реєстрація місця перебування.

5.Видача витягу з реєстру територіальної громади.

6. Внесення змін до реєстру територіальної громади.

7. Видача довідки про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

8. Видача довідки про фактичне проживання особи без реєстрації.

9. Комплексна послуга «єМалятко».

10. Внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання.

11. Державна реєстрація народження дитини та її походження.

12. Державна реєстрація шлюбу.

13. Державна реєстрація розірвання шлюбу.

14. Державна реєстрація зміни імені.

15. Державна реєстрація смерті.

16. Видача витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

17. Повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акта цивільного стану.

 

                                        Соціальні послуги

 

1. Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

2. Надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг.

3. Призначення пільги на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

4. Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання чи перебування невідоме.

5. Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

6. Прийняття рішення щодо надання соціальних послуг.

7. Видача довідки для отримання пільг особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу.

8. Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.

9. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.

10. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов’язань від імені підопічного.

11. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.

12. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна.

13. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа.

14. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, в управління іншій особі за договором.

15. Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.

16. Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов’язань від імені підопічного.

17. Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.

18. Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна.

19. Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

20. Призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

21. Призначення державної допомоги при народженні дитини.

22. Призначення одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

23. Призначення державної допомоги при усиновленні дитини.

24. Призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

25. Призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям.

26. Призначення державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність.

27. Призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

28. Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

29. Призначення надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.

30. Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

31. Призначення державної соціальної допомоги на догляд.

32. Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.

33. Продовження виплати тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

34. Призначення грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І або ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.

35. Призначення одноразової грошової / матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.

36. Призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

37. Призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт.

38. Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

39. Призначення компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадянам, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, віднесеним до категорії 1, або 2, або 3; потерпілим від Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, або 2, або 3; потерпілим від радіаційного опромінення, віднесеним до категорії 1 або 2.

40. Призначення компенсацій та допомоги дітям, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та їхнім батькам.

41. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

42. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.

43. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю I та II групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.

44. Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.

45. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

46. Призначення грошових компенсацій особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

47. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

48. Забезпечення направлення на комплексну реабілітацію (абілітацію) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, дітей віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, до державної реабілітаційної установи, що належить до сфери управління Мінсоцполітики.

49. Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. Києві та Севастополі, Республіканської в Автономній Республіці Крим медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю автомобілем.

50. Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій осіб.

51. Установлення статусу, видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).

52. Видача посвідчень особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства.

53. Установлення статусу, видача посвідчень ветеранам праці.

54. Установлення статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань.

55. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.

56. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

57. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

58. Надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

59. Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

60. Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

61.  Оплата послуг патронатного вихователя та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.

62. Призначення і виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

63. Компенсація вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

64. Виплата одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

65. Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі.

66. Забезпечення направлення дітей з інвалідністю до реабілітаційної установи для надання реабілітаційних послуг за програмою «Реабілітація дітей з інвалідністю».

67. Надання одноразової компенсації особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів.

68. Надання щорічної допомоги на оздоровлення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів.

69. Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

70. Видача довідки-характеристики на громадян.

 

          Послуги у сфері будівництва, містобудування та архітектури

 

1. Подання повідомлення про початок виконання підготовчих робіт .

2. Подання повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання підготовчих робіт.

3. Скасування повідомлення про початок виконання підготовчих робіт  за заявою замовника.

4. Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт. 

5. Подання повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт.

6. Скасування повідомлення про початок виконання будівельних робіт  за заявою замовника.

7. Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта. 

8. Подання повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта.

9. Скасування повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта за заявою замовника .

10. Реєстрація декларації про готовність  до експлуатації об’єкта з незначними наслідками (СС1).

11. Внесення змін до декларації про готовність  до експлуатації з незначними наслідками (СС1).

12. Скасування декларації про готовність  до експлуатації з незначними наслідками (СС1).

13. Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації, будівництво    якого здійснено на підставі будівельного паспорта.

14. Внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації,  будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта.

15. Скасування декларації про готовність об’єкта до експлуатації, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта.

16. Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації за рішенням суду.

17. Внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації  за рішенням суду.

18. Скасування декларації про готовність об’єкта до експлуатації за рішенням суду.

19. Реєстрація декларації про готовність  до експлуатації самочинно збудованого об’єкта.

20. Внесення змін до декларації про готовність  до експлуатації  самочинно збудованого  об’єкта.

21. Скасування декларації про готовність  до експлуатації самочинно збудованого об’єкта.

23. Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

24. Видача висновку про погодження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на будівництво об’єкта містобудування.

25. Видача містобудівних умов та обмежень на забудову земельних ділянок.

26. Видача паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

27. Надання довідки щодо відповідності розташування об'єкта будівництва вимогам державних будівельних норм.

28. Прийняття рішення про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.

29. Прийняття рішення про зміну адреси об’єкта нерухомого майна.

 

                      Послуги у сфері безпечності харчових продуктів

 

1. Видача експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження.

2.Державна реєстрація потужностей оператора ринку.

3.Внесення змін до відомостей Державного реєстру потужностей операторів ринку.

4.Внесення відомостей про припинення використання потужності до Державного реєстру потужностей операторів ринку використання потужності.

5.Затвердження експортної потужності.

 

                          Послуги у сфері соціального страхування

 

1. Призначення страхових виплат членам сім’ї, батькам, утриманцям померлого медичного працівника у разі його смерті, що настала внаслідок його інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, під час виконання професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження

2. Призначення страхової виплати медичному працівнику у разі встановлення групи інвалідності та ступеня втрати працездатності протягом одного календарного року у зв’язку з інфікуванням гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, під час виконання професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження.

 

                          Послуги у сфері лісового господарства

 

1. Видача спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубний квиток, ордер, лісовий квиток).

2. Переоформлення спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубний квиток, ордер, лісовий квиток).

3. Анулювання спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубний квиток, ордер, лісовий квиток).

 

        Послуги у сфері державної реєстрації громадських формувань

 

1. Державна реєстрація статуту територіальної громади.

2. Державна реєстрація змін до статуту територіальної громади.

3. Скасування державної реєстрації статуту територіальної громади.

4. Видача дубліката свідоцтва про державну реєстрацію статуту територіальної громади.

5.  Державна реєстрація створення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

6. Державна реєстрація включення відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

7. Державна реєстрація змін до відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

8. Державна реєстрація рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

9. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

10. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

11. Державна реєстрація припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті ліквідації.

12. Державна реєстрація припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті реорганізації.

13. Державна реєстрація рішення про виділ творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

14. Державна реєстрація створення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

15. Державна реєстрація включення відомостей про професійну спілку, об’єднання професійних спілок, організацію професійних спілок, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

16. Державна реєстрація змін до відомостей про професійну спілку, організацію професійних спілок, об’єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

17. Державна реєстрація рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

18. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

19. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) голови комісії або ліквідатора професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

20. Державна реєстрація припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті ліквідації.

21. Державна реєстрація припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті реорганізації.

22. Державна реєстрація рішення про виділ професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

23. Державна реєстрація створення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

24. Державна реєстрація включення відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

25. Державна реєстрація змін до відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

26. Державна реєстрація рішення про припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

27. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

28. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

29. Державна реєстрація припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті ліквідації.

30. Державна реєстрація припинення організації роботодавців, об’єднання

організацій роботодавців в результаті реорганізації.

31. Державна реєстрація рішення про виділ організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

32. Державна реєстрація створення громадського об’єднання.

33.     Державна реєстрація включення відомостей про громадське об'єднання, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

34. Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об'єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

35. Державна реєстрація рішення про припинення громадського об'єднання.

36. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення громадського об'єднання.

37. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) голови комісії або ліквідатора громадського об'єднання.

38. Державна реєстрація припинення громадського об'єднання в результаті його ліквідації.

39. Державна реєстрація припинення громадського об'єднання в результаті його реорганізації.

40. Державна реєстрація рішення про виділ громадського об'єднання.

41. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу громадського об'єднання.

42. Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об'єднання.

43.  Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу громадського об'єднання.

44.  Державна реєстрація створення структурного утворення політичної партії.

45. Державна реєстрація включення відомостей про структурне утворення політичної партії, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

46. Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

47. Державна реєстрація рішення про припинення структурного утворення політичної партії.

48. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення структурного утворення політичної партії.

49. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора структурного утворення політичної партії.

50. Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії в результаті його ліквідації.

51. Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії в результаті його реорганізації.

52. Державна реєстрація громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.

53. Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

54. Державна реєстрація припинення громадського об'єднання, що не має  статусу юридичної особи.

55. Державна  реєстрація структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.

56. Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

57. Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.

58. Державна реєстрація підтвердження всеукраїнського статусу громадського об'єднання.

59. Державна реєстрація відмови від всеукраїнського статусу громадського об'єднання.

60. Державна реєстрація постійно діючого третейського суду.

61. Державна реєстрація змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

62. Державна реєстрація припинення постійно діючого третейського суду.

63. Видача виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставлення апостиля.

64. Видача документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи-підприємця.

65. Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 

                               Послуги у сфері соціального захисту ветеранів

1.Видача нового посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, постраждалого учасника Революції Гідності замість непридатного/ втраченого та у разі зміни персональних даних.

2.Позбавлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України за заявою такої особи.

3.Прийняття рішення про проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу.

4.Надання відомостей з Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

5.Безоплатне поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни.

6.Безоплатне спорудження надгробку на могилі померлої (загиблої) особи, яка має особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною за встановленим зразком.

7.Надання громадським обєднанням ветеранів війни безоплатно приміщень для здійснення їх статусних завдань.

8.Встановлення статусу постраждалого учасника Революції Гідності, видача посвідчення.

9.Вклеювання бланка-вкладки до посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни II і III групи з числа учасників бойових дій у період Другої світової війни, яким виповнилося 85 років і більше.

10.Призначення одноразової грошової допомоги у разі інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та/або іншої країни проти України, бойових дій чи збройного конфлікту.

11.Призначення виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань.

12.Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки).

13.Встановлення статусу учасника війни, видача посвідчення.

14. Встановлення статусу члена сім’ї загиблого (померлого)  ветерана війни та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення  (вклеювання бланка-вкладки).

15.Встановлення факту одержання ушкоджень здоров’я від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території  проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

16.Встановлення статусу учасника бойових дій, видача посвідчення.

17.Позбавлення статусу учасника бойових дій за заявою такої особи.

18.Призначення одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

19.Призначення одноразової грошової допомоги членам сім’ї, батькам та утриманцям волонтера, загиблого (померлого) внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та/або іншої країни проти України, бойових дій чи збройного конфлікту.

 

 Повідомлення про пошкоджені і знищені об’єкти нерухомого майна

 

1.Повідомлення про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна.

 

                            Послуга у сфері пожежної безпеки

 

1. Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь