A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гусятинська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Апарат


Апарат Гусятинської селищної ради


КЕРІВНИЙ СКЛАД:

  • КАРПО Степан Олексійович - Гусятинський селищний голова
  • ЛИСАК Ігор Михайлович - секретар ради
  • ГУДЬ Віктор Зіновійович - заступник Гусятинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів
  • МАЦКО Наталія Степанівна - заступник Гусятинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів
  • ГУДЗ Михайло Ярославович - заступник Гусятинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів
  • ШМОКАЛЮК Ярослав Зіновійович - керуючий справами виконавчого комітету Гусятинської селищної ради
  • ЧИЧУН Оксана Іванівна – староста села Вільхівчик
  • ГАЛЯБАРДА Ігор Ярославович - староста сіл Суходіл, Боднарівка
  • ДЕМКУРА Віктор Євстахійович - староста сіл Кривеньке, Васильків
  • СЛОБОДЯН Андрій Антонович - староста сіл Коцюбинчики, Зелена, Босири, Сокиринці
  • МОСКАЛЮК Микола Ярославович - староста сіл Сидорів, Шидлівці
  • ГАВРИЛЮК Іван Петрович - староста сіл Личківці, Трибухівці
  • КОЛТУЦЬКИЙ Микола Дмитрович - староста села Городниця
  • ПАНЬКІВ Галина Іванівна - староста села Постолівка
  • ЛИТВИН Ольга Миколаївна  - староста села Самолусківці

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ:

  • СЕМЕНЯК Ольга Йосипівна – начальник загального відділу
  • СЕНДЗЮК Ганна Мар'янівна – фахівець загального відділу
  • МУШІЙ Валентина Михайлівна - фахівець загального відділу

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

  • СТЕЛЬМАЩУК Микола Володимирович – начальник відділу
  • КОНДРАТЮК Оленксандра Йосипівна - спеціаліст I категорії відділу
  • ЧАЙКА Леся Павлівна - головний спеціаліст по земельних питаннях відділу
  • ДУБЕНКО Наталія Сергіївна - головний спеціаліст відділу
  • НАКОНЕЧНА Антоніна Павлівна-спеціаліст відділу
  • МИГАЛЬ Володимир Степанович- спеціаліст відділу
  • Гірій Світлана Михайлівна - спеціаліст відділу
  • Кузняк Марія Іванівна - спеціаліст відділ
  • Антонюк Наталія Володимирівна - спеціаліст відділу
  • Кравець Марія Михайлівна - спеціаліст відділу
  • Бевський Ігор Богданович- спеціаліст відділу
  • Жайворонок Ірина Іванівна - спеціаліст відділу
  • Батринчук Марія Петрівна - головний спеціаліст відділу

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

  • ШМИГЕЛЬСЬКИЙ Віталій Ярославович – начальник юридичного відділу
  •  СОБОЛЬ Володимир Ігорович - головний спеціаліст юридичного відділу
  • КОЗИР Олег Сергійович - фахівець з  кадрової роботи юридичного відділу
  • ПЕНЮТА Василь Анатолійович –завідувач військово- облікового бюро юридичного відділу

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

  • ШИМЧИШИН Руслана Володимирівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер селищної ради
  • МИХАНЦОВА Світлана Анатоліївна - бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності
  • ПРИДРУГА Лілія Мирославівна - бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності

      


ВІДДІЛ "ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ"

        ГАЙДАШ Наталія Віталіївна - начальник відділу

  • РОЗЕМБАЙГЕР Оксана Іванівна – головний спеціаліст з ведення реєстру територіальної громади 
  • КУЛЬБА Ольга Іванівна - головний спеціаліст з ведення реєстру територіальної громади
  •  ПШИК Олександр Євгенович – державний реєстратор 
  • ПАРОБІЙ Юлія Сергіївна - головний спеціаліст
  • ДЕРЕНІВСЬКА Світлана Іллівна - спеціаліст II категорії 

 


   

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь