Шановні керівники підприємств, установ та організацій, жителі та гості Гусятинської громади!

Дата: 22.08.2025 08:00
Кількість переглядів: 862

 

Фото без опису

 

Щорічно в нашій країні відзначається головне свято - День Незалежності України. Дата його незмінна - 24 серпня. Завтра, 23 серпня, ми будемо святкувати День Державного Прапора України.

Синьо-жовтий прапор є символом нашої країни, втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Наша незалежність оплачена дорогою ціною – величезним числом життів тих, хто помирав за ідею вільної України зі зброєю у руках і без неї, незліченною кількістю років втраченої свободи тих, хто сидів за неї у таборах та в’язницях, і тепер захищає її суверенітет від ворожої агресії.

І нині ми не лише боремося з росією, а і перемагаємо її – як силою зброї на фронті, так і на дипломатичному напрямі. Наші захисники піднімають наш прапор на звільнених територіях, він майорить у різних куточках європейських держав, що свідчить про підтримку України, солідарність цивілізованого світу.

Просимо у ці дні прикрасити свої будівлі, офіси, оселі державними стягами.

У єдності наша сила, все буде Україна!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь