Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Є.Коновальця селища Гусятин Чортківського району Тернопільської області для гаражно
ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
06 січня 2025 року смт Гусятин №2301/01-38
Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
по вул. Є.Коновальця селища Гусятин
Чортківського району Тернопільської області
для гаражного будівництва, Говенку Петру Васильовичу
Розглянувши заяву Говенка Петра Васильовича з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) , площею 0,0027 га., для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Є.Коновальця селища Гусятин Чортківського району Тернопільської області, з метою передачі у власність, врахувавши подані документи, керуючись ст. 12, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеустрій», ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гусятинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Надати дозвіл Говенку Петру Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 0,0027 га, для будівництва індивідуальних гаражів, по вул. Є.Коновальця селища Гусятин Чортківського району Тернопільської області, з метою передачі у власність, шляхом приватизації.
2. Говенку Петру Васильовичу розроблену землевпорядну документацію подати на затвердження до Гусятинської селищної ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Селищний голова Степан КАРПО