Два дитячі садочки громади отримали генератори
Дата: 11.06.2024 12:41
Кількість переглядів: 106
За сприяння Спілки ініціативних громадян «КОБЗА», завдячуючи німецьким меценатам, німецько-українській організації blau-gelbes kreus та Чернівецькій бізнес групі charity.cbg.ua, за допомоги Марія Маладика й співпраці Івана Сороколіта та БФ «Люди Важливі» заклади дошкільної освіти Гусятинської селищної ради, а саме: Личковецький дитячий садочок «Калинка» та Постолівський дитячий садочок отримали генератори.
Пристрої забезпечать освітлення закладів дошкільної освіти під час вимкнення електроенергії.
Щиро дякуємо усім донаторам та благодійникам!!!
Такі добрі справи є потужною силою, яка допомагає нам усім вистояти у ці нелегкі часи!