від 30 травня 2024 року №59-од "Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2024 році"
ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
30 травня 2024 року смт Гусятин №59- од
Про організацію літнього оздоровлення
та відпочинку дітей у 2024 році
Відповідно до законів України „ Про оздоровлення та відпочинок дітей”, ,,Про правовий режим воєнного стану”, указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 ,,Про введення воєнного стану в Україні”, від 6 травня 2024 року № 271/2024 „Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”, обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2025 року, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 10 листопада 2021 року № 370, програми оздоровлення та відпочинку дітей селищної ради на 2024-2026 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 05 грудня 2023 року №2015, на виконання розпорядження начальника Тернопільської обласної військової адміністрації від 30.05.2024 №316/01.02-01 „Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2024 році” та з метою забезпечення у 2024 році ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку, створення належних умов для творчого і фізичного розвитку дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку,
з о б о в ’ я з у ю:
- Затвердити заходи щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2024 році (далі – заходи), що додаються.
- Відповідальним виконавцям забезпечити організацію виконання заходів, затверджених цим розпорядженням, і про проведену роботу інформувати відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради щомісяця до 20 числа упродовж періоду до 20 жовтня 2024 року.
- Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради забезпечити координацію роботи і узагальнення інформації з організації оздоровлення та відпочинку дітей і про стан виконання розпорядження інформувати управління молоді, спорту та іміджевих проектів обласної військової адміністрації щомісяця до 25 числа упродовж періоду до 25 жовтня 2024 року.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталію Мацко.
Селищний голова Степан КАРПО
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження селищного голови
30 травня 2024 року.№59-од
ЗАХОДИ
щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2024 році
1. Забезпечення належної підготовки, проведення, контролю за організацією літнього відпочинку та оздоровлення дітей.
Відділи освіти, сім’ї, молоді та спорту; соціального захисту та охорони здоров’я; сектор „Служба у справах дітей”; комунальна установа „Центр надання соціальних послуг” Гусятинської селищної ради
Червень-серпень 2024 року
2. Забезпечення діяльності таборів із денним перебуванням, мовних таборів, таборів національно-патріотичного та іншого спрямування.
Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради
Червень-серпень 2024 року
3. Забезпечення безпечного перебування дітей у закладах загальної середньої освіти, в яких організовуються табори з денним перебуванням.
Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради, відділення поліції №3 (м.Гусятин) Чортківського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області (за згодою).
Червень-серпень 2024 року
4. Посилення відповідальності вчителів та інших працівників за життя і здоров’я дітей, приділення особливої уваги профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам.
Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради
Червень-серпень 2024 року
5. Забезпечення організації громадського порядку, вжиття в установленому порядку заходів щодо забезпечення високого рівня безпеки та якості обслуговування дітей під час перевезення їх до місць відпочинку, в зворотному напрямку та під час екскурсій.
Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради, відділення поліції №3 (м.Гусятин) Чортківського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області (за згодою)
Червень-серпень 2024 року
6. Вжиття заходів щодо організації належного медичного обслуговування дітей, які направляються у дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.
Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради, комунальне некомерційне підприємство „Гусятинський центр первинної медико-санітарної допомоги” Гусятинської селищної ради
Червень-серпень 2024 року
7. Забезпечення дотримання вимог протипожежної безпеки у закладах загальної середньої освіти, в яких організовано літні табори.
Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради
Червень-серпень 2024 року
8. Забезпечення безперебійної подачі електроенергії у закладах загальної середньої освіти, в яких організовано літні табори.
Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради, Гусятинський РЕМ ПАТ „Тернопільобленерго”
Червень-серпень 2024 року
В.о.начальника відділу освіти, Марія ПРОКОПЕНКО
сім’ї, молоді та спорту селищної ради