Засідання місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Дата: 15.05.2024 15:27
Кількість переглядів: 95
Сьогодні відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Гусятинській селищній раді, на якому розглядались питання про утворення місцевої пожежної охорони; забезпечення безпеки людей на водних об’єктах; запобігання виникненню пожеж у природніх екосистемах. З даних питань доповідав Ігор Свинарчук, головний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області.