Про торгівлю «новорічними ялинками»
ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
21 грудня 2023 року смт Гусятин №282
Про торгівлю «новорічними ялинками»
Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природнього середовища», «Про рослинний світ», Лісовим кодексом України, на виконання доручення Державної екологічної інспекції України від 27.11.2023 р. № 1/-1-02-3045 та з метою забезпечення охорони хвойних насаджень від самовільних рубок, виконком Гусятинської селищної ради
ВИРІШИВ:
- Визначити спеціальне місце і місця для реалізації «новорічних ялинок» - вулиця Тернопільська, частина контуру 1522 (Додаток №1)
- Заборонити торгівлю «Новорічними ялинками» без наявності відповідних дозвільних документів та маркування кожного деревця самоклейкими етикетками, які містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код
- Організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення про адміністративну, кримінальну та матеріальну відповідальність за незаконні порубки молодняків хвойних порід.
3.Контроль за виконанням покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Михайла Гудза.
Гусятинський селищний голова Степан КАРПО
Додаток № 1
до рішення виконавчого комітету
Гусятинської селищної ради
від 21.12.2023 року № 282
Викопіювання з Зведеного інвентаризаційного плану
Кільцева розв’язка вулиць Тернопільська, Б.Лепкого та проспекту Незалежності.
Частина контуру 1522, землі загального користування комунальної власності.
Керуючий справами виконавчого
комітету селищної ради Ярослав ШМОКАЛЮК