Про виконання рішення ради оборони області

Дата: 20.02.2023 16:38
Кількість переглядів: 3198

             

Фото без опису

 

              Відповідно до розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 15 лютого 2023 року № 70/01.02-01 «Про введення в дію рішення ради оборони від 15 лютого 2023 року № 9», пункту 6 рішення ради оборони Тернопільської області від 15 лютого 2023 року №9 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області»:

            - громадянам, фізичним особам-підприємцям та юридичним особам на території області забезпечити вимкнення вуличного освітлення, освітлення територій, будівель, споруд та будинків, рекламних вивісок, сітілайтів, банерів, вітрин тощо у темну пору доби;

            - суб’єктам господарювання усіх форм власності на території області забезпечити вимкнення усього електроустаткування в адміністративних та виробничих приміщеннях у темну пору доби (за винятком холодильного/морозильного обладнання, але максимально скоротивши його використання).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь