Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області

Дата: 28.12.2022 14:49
Кількість переглядів: 4097

 

Фото без опису

Відповідно до указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та від 07 листопада 2022 року №757/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», законів України «Про правовий режим воєнного часу», «Про оборону України», розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 24.02.2022 року №91/01.02-01 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Тернопільській області», рішення Ради оборони Тернопільської області від 27.12.2022 року №111 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області»:

    

  • на час дії воєнного стану заборонити на території області продаж та використання піротехнічних засобів (феєрверків, салютів тощо).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь