Засідання координаційної ради щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків
Дата: 26.10.2022 16:42
Кількість переглядів: 810
Сьогодні під головуванням заступника Гусятинського селищного голови Наталії Мацко відбулося засідання координаційної ради щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.
На засіданні розглянули питання щодо здійснення систематичного контролю за умовами утримання та виховання дітей, які проживають у сім’ях, де існує загроза вчинення домашнього насильства; проведення інформаційно-просвітницької роботи у закладах освіти Гусятинської селищної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству.
За результатами розгляду цих питань прийнято відповідні рішення.