У селі Суходіл відбулися благодійні заходи на підтримку Збройних сил України
У населених пунктах Гусятинської громади тривають благодійні заходи, метою яких є залучення ресурсів для підтримки наших воїнів, а також демонстрація відчуття єдності і нескореності нації, яка веде боротьбу з підступним і жорстоким ворогом.
У неділю, 21 серпня 2022 року, у селі Суходіл пройшли відповідні заходи.
Для мешканців та гостей відбувся благодійний концерт «Дякуємо нашим героям за життя», у якому брали участь солісти та творчі колективи комунальних закладів: «Гусятинський центр культури і дозвілля», «Гусятинська мистецька школа», а також місцеві артисти.
Також проводилися ярмарок, на якому вироби ручної роботи виставляли на продаж діти зі своїми батьками, частування учасників «Моя кава для ЗСУ», змагання з міні - футболу та волейболу.
Завдяки благодійним пожертвам під час заходів у селі Суходіл зібрано 18 140 гривень. Усі кошти направлені на рахунок благодійного фонду «Воїни Надзбруччя» для допомоги нашим військовим.
Вдячні кожному, хто долучився до благодійних заходів. Ми не припиняємо підтримувати наших захисників, які ціною власного здоров’я та життя боронять нашу країну. Спільними зусиллями ми зможемо перемогти окупанта.
Все буде Україна!