У Гусятинській громаді тривають роботи з благоустрою
У Гусятинській громаді постійно проводяться роботи з благоустрою територій населених пунктів.
У Сидорівському старостинському окрузі здійснено ліквідацію стихійного сміттєзвалища в селі Шидлівці, упорядковано місце для твердих побутових відходів у селі Сидорів.
Щира подяка директору ТОВ "Сидорівський Бровар" Михайлу Трояну за надання транспортних засобів та усім, хто долучився до проведення благоустрою.
Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про неї навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання порядку – це запорука здоров’я і краси рідного краю. Зробимо нашу громаду чистою, привабливою і комфортною для проживання та відпочинку!