від 22 червня 2022 року №101 '' Про надання матеріальної допомоги ______ на поховання дочки _______ ''
ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 22 червня 2022 року №101
Про надання матеріальної
допомоги ______ на
поховання дочки _______
Розглянувши заяву ______, жителя села ____, вулиця ___ буд.___, Чортківського району Тернопільської області щодо надання матеріальної допомоги на поховання малолітньої дочки _____, яка проживала за вищезгаданою адресою. Відповідно до Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №99 від 31.01.2007 року, враховуючи рішення комісії з надання матеріальної допомоги протокол Гусятинської селищної ради № 10 від 03.06.2022 року, відповідно Програми надання одноразової матеріальної допомоги жителям територіальної громади Гусятинської селищної ради на 2022 рік та п. 2.1 Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям територіальної громади Гусятинської селищної ради за рахунок коштів селищного бюджету затвердженого рішенням Гусятинської селищної ради від 22.12.2021 №1149, керуючись п.б пп.2 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Гусятинської селищної ради
ВИРІШИВ:
1. Заяву ____, жителя села ____, вулиця ____ буд. ___, Чортківського району Тернопільської області щодо надання матеріальної допомоги на поховання малолітньої дочки _____, яка проживала за вищезгаданою адресою, задовільнити.
2. Надати _____, жителю села _____, вулиця ____ буд. __, Чортківського району Тернопільської області матеріальну допомоги на поховання малолітньої дочки ____, яка проживала за адресою село ____, вулиця ____ буд.___, Чортківського району Тернопільської області, яка померла 18.05.2022 року, в розмірі ___ (_____).
3. Кошти перерахувати на картковий рахунок _____, який відкрито в __ №___ філії – ТОУ АТ «Ощадбанк» на ім’я _____, паспорт серія ___ номер ___, ідентифікаційний номер ______, мобільний телефон ______.
4. Контроль за виконанням пункту 3 даного рішення покласти на начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Гусятинської селищної ради Мозоль М.М.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Гусятинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталію Мацко .
Гусятинський селищний голова Степан КАРПО