Турнір з пляжного волейболу
Дата: 27.06.2022 09:13
Кількість переглядів: 996
У неділю, 26 червня, у смт Гусятин на волейбольному майданчику стадіону «Збруч» відбувся турнір з пляжного волейболу. Вісім команд громади, які активно змагались за здобуття перемоги, стали учасниками захоплюючої гри.
У напруженій боротьбі І призове місце отримала команда «Самолози» (Дмитро Череватий, Олександр Темечко), ІІ місце зайняла команда «Кернел» (Павло Дишлевий, Олександр Пасічник) та ІІІ місце – команда КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Гусятинської селищної ради (Павло Бержун, Владислав Нахім).
Переможців привітав Гусятинський селищний голова Степан Карпо, який подякував всім учасникам заходу та побажав їм успіхів у спорті.