Відбулася зустріч із представником Норвезької ради у справах біженців (NRC) в Україні
Сьогодні з робочим візитом у Гусятинській громаді побував представник Норвезької ради у справах біженців (NRC) в Україні.
Нещодавно між Гусятинською селищною радою та представниками Норвезької ради у справах біженців (NRC) в Україні підписано Меморандум про співпрацю щодо покращення життєзабезпечення внутрішньо переміщених осіб, які знайшли тимчасовий прихисток на території громади.
Представник міжнародної гуманітарної місії зустрівся із керівництвом селищної ради, відвідав КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа Гусятинської селищної ради», який слугував місцем тимчасового прихистку для внутрішньо переміщених осіб. Обговорено питання щодо можливостей постачання будівельних матеріалів та здійснення ремонтних робіт, облаштування кімнат для потреб тимчасових переселенців.