Допомога для внутрішньо переміщених осіб від ТО БФ «Карітас Бучацької Єпархії УГКЦ»
Гуманітарний штаб Гусятинської селищної ради одержав допомогу від Тернопільського обласного благодійного фонду «Карітас Бучацької Єпархії УГКЦ» для внутрішньо переміщених осіб в рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022».
Міжнародний фонд «Карітас України» - благодійна організація української греко-католицької церкви, яка надає допомогу (продовольчу, юридичну, психологічну, соціальну) потребуючим незалежно від їх віровизнання, національності чи соціального статусу.
Напередодні Трійці, одного з найбільших церковних свят, спільно з координатором благодійного фонду, настоятелем храму Покрови Пресвятої Богородиці (смт Гусятин), отцем Петром Гудимою вручено продуктові набори внутрішньо переміщеним особам вразливих категорій.
Щиро дякуємо благодійникам за надану допомогу, підтримку традицій християнської доброчинної діяльності, плідну співпрацю та соціальне служіння.
Хай Господь вам сторицею віддячить за ваше розуміння, добро, підтримку. Ми віримо в нашу перемогу! Слава Богу! Все буде Україна!