Шановні жителі та гості Гусятинської громади!
Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею!
Цієї святкової днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненими, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса. Це свято зближує людей, нагадуючи про необхідність милосердя і любові та дає нам нагоду об’єднатися, згадати про вічні духовні цінності, подарувати тепло спілкування рідним та близьким.
Хай Свята Трійця і надалі приносить вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.
Здоров’я всім, злагоди в міцних родинах, а нашій державі та громаді — миру, єдності і розквіту!
У ці святкові дні спільно просімо Бога допомогти нам у війні з ворогом.
Вірмо в перемогу і єднаймося в борні за нашу незалежність. Борімося заради пам’яті Героїв, що віддали свої життя. Здобудьмо перемогу заради майбутнього дітей. Наша сила у вірі в Бога, в єдності українського народу, незламності духу української нації.
З повагою
Гусятинський селищний голова Степан КАРПО