До уваги споживачів комунальних послуг!
Дата: 07.06.2022 08:33
Кількість переглядів: 672
Доводимо до вашого відома, що заборгованість населення перед КП «Благоустрій» за комунальні послуги є значною та становить загрозу подальшої повноцінної роботи підприємства.
Своєчасний і повний розрахунок за спожиті комунальні послуги допоможе краще виконувати роботи щодо своєчасності зі збору і вивезення побутових відходів.
Зважаючи на дані обставини, просимо споживачів негайно погасити заборгованість за спожиті комунальні послуги.
СПИСОК БОРЖНИКІВ