Планшет для центру надання соціальних послуг
Дата: 31.05.2022 16:19
Кількість переглядів: 580
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Гусятинської селищної ради отримала планшет Lenovo від благодійної організації «Українська освітня платформа» у партнерстві з UNICEF Ukraine у рамках проєкту «Дитячі точки СПІЛЬНО».
З початком повномасштабної війни та збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб суттєво зросло навантаження на соціальні служби. Одержання планшету допоможе соціальним працівникам оптимізувати їхню роботу, дасть змогу бути мобільнішими, швидше заповнювати документацію на місцях, надавати допомогу особам, які її потребують.