Відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України
Сьогодні, 19 травня 2022 року, у День вишиванки відбувся благодійний концерт музикантів Катерини Ониськів та Сергія Коваля. Вони організували його , щоб висловити свою вдячність Збройним Силам України, які нині боронять державу від російської армії.
Талановиті гусятинці виконували твори, що входять до репертуару відомих гуртів, самих виконавців, патріотичні, народні пісні. Звучала і актуальна композиція «Ой, у лузі червона калина».
Охочі могли залишити в скринці кошти , які будуть передані на потреби наших захисників.
Дякуємо музикантам, а також усім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях кипить любов до України! Ви тихо робите добру справу, яка надто дорого вартує! А ваші великі серця захоплюють, надихають, спонукають та переконують, що разом ми – незламні, незборима сила!
Лише разом і лише до нашої Перемоги!