До уваги споживачів комунальних послуг!
Дата: 04.05.2022 12:20
Кількість переглядів: 285
Доводимо до вашого відома, що заборгованість населення перед КП «Благоустрій» за комунальні послуги є значною та становить загрозу подальшої повноцінної роботи підприємства.
Своєчасний і повний розрахунок за спожиті комунальні послуги допоможе краще виконувати роботи щодо своєчасності зі збору і вивезення побутових відходів.
Зважаючи на дані обставини, просимо споживачів негайно погасити заборгованість за спожиті комунальні послуги.
СПИСОК БОРЖНИКІВ