Передвеликодня благодійна акція
Дата: 21.04.2022 08:59
Кількість переглядів: 326
Традиційно, напередодні Великодніх свят у Гусятинській громаді проводяться щорічні благодійні акції, метою яких є допомога потребуючим жителям.
За дорученням селищного голови службою у справах дітей організовано вручення продуктових наборів до Великодніх свят дітям, позбавленим батьківського піклування, та опікунам, які проживають на території Гусятинської громади.
Великдень традиційно святкують сімейно, у мирі та злагоді. Тому важливо приділити увагу найбільш вразливим сім’ям, дітям позбавленим батьківського піклування, щоб вони відчули всю повноту Господнього Воскресіння та благодаті, яку отримає кожен з них в цей день.