13 – 14 квітня - дні жалоби на території Гусятинської громади
З метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця у російсько-українській війні Процишина Михайла в Гусятинській територіальній громаді 13-14 квітня 2022 року оголошено днями жалоби. Відповідне розпорядження підписав Гусятинський селищний голова.
На знак скорботи за загиблим просимо:
• забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності;
• вшанувати пам’ять загиблого військовослужбовця хвилиною мовчання;
• обмежити проведення розважальних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства.
Михайло Процишин віддав своє життя за Батьківщину, за наших дітей, їх мрії, майбутнє і право бути вільними та незалежними.
Вічна та світла пам’ять нашому Герою!
Глибокі співчуття рідним та близьким загиблого...