від 11 лютого 2022 року № 1310 ''Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність Шевчуку Михайлу Юліяновичу''
ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VIII СКЛИКАННЯ
XIV СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 11 лютого 2022 року № 1310
Про затвердження технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості) та передачу її у власність
Шевчуку Михайлу Юліяновичу
Розглянувши заяву Мушій Галини Адамівни по довіреності Шевчука Михайла Юліяновича з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с. Коцюбинчики та передати дану земельну ділянку у власність, врахувавши подані документи, керуючись статтями 12, 22, 122 Земельного кодексу України, ст. 2, 3 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтею 55 Закону України «Про землеустрій», статтями 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гусятинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с. Коцюбинчики, Чортківського району, Тернопільської області та передати дану земельну ділянку, площею 2,7300 га (кадастровий номер 6125585200:01:004:0012), Шевчуку Михайлу Юліяновичу.
2. Шевчуку Михайлу Юліяновичу у двомісячний термін провести державну реєстрацію речового права.
3. Відділу земельних ресурсів та комунального майна селищної ради (Стельмащуку М.В.) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Гусятинський селищний голова Степан КАРПО