Шановні підприємці, аграрії, власники аптек, громадяни!
У зв’язку із введенням на території України воєнного стану, з метою забезпечення медичної та натуральної допомоги потерпілим та біженцям, яких планується розмістити у приміщеннях КНП «Гусятинська комунальна лікарня», звертаємось з проханням щодо надання продуктів харчування (цукор, крупи, олія, макаронні вироби, мука, хліб і хлібо-булочні вироби, овочі, а саме: морква, цибуля, столовий буряк, капуста та інше), медикаментів (кровозупинні, обезболюючі, нестероїдні протизапальні препарати, розчини, антибіотики), виробів медичного призначення (вата, бинт, марля, перев’язувальні пакети), засобів гігієни (памперси, туалетний папір), спирту, деззасобів, побутової хімії (миючі засоби, рідке мило), господарських товарів (відра, електричні лампочки, свічки), паливо-мастильних матеріалів.
Контактна особа: Ягелка Людмила Іванівна (тел. 097 899 68 32)