Шановні жителі Гусятинської громади!
Дата: 24.02.2022 11:28
Кількість переглядів: 184
Відповідно до розпорядження начальника першого відділу Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 24 лютого 2022 року №238:
просимо усіх, хто у добровільному порядку виявив бажання захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, звертатися до Гусятинської селищної ради за адресою: провулок Героїв Майдану, 1, смт Гусятин, Чортківський район, Тернопільська область, 48201, тел.(03557) 21528 та до старостів населених пунктів громади.
При собі мати паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, військовий квиток.