Засідання виконавчого комітету Гусятинської селищної ради
23 лютого 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Гусятинської селищної ради.
На розгляд членів виконкому винесено рішення про ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних в Гусятинській селищній раді у 2021 році; звіт директора КП «Благоустрій» про підсумки роботи у 2021 році; створення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), при виконавчому комітеті Гусятинської селищної ради та затвердження її складу.
Прийнято рішення про затвердження висновків Органу опіки та піклування щодо підтвердження місця проживання неповнолітніх для їх тимчасового виїзду за межі України; затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню №36,№37,№38,№39; затвердження культурно-мистецьких програм.
Також прийнято рішення про надання матеріальної допомоги особам, що поступили на службу в Збройні Сили України за контрактом; розгляд заяв; присвоєння та зміну адрес нерухомого майна; встановлення пріоритету фізичній особі – підприємцю на розміщення зовнішньої реклами (встановлення рекламного щита).