від 28 січня 2022 року №24 ''Про встановлення посадового окладу керівнику комунального некомерційного підприємства «Гусятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гусятинської селищної ради''
ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 28 січня 2022 року №24
Про встановлення посадового окладу керівнику комунального некомерційного підприємства «Гусятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гусятинської селищної ради
Відповідно до Кодексу законів про працю України, Закону України «Про оплату праці», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанов Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 21 серпня 2019 р. № 792, «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств» від 19.05.1999р. №859, з метою впорядкування оплати праці, керуючись ст.ст. 17, 27, 29, 42, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Гусятинської селищної ради
В И Р І Ш И В:
1. Встановити посадовий оклад керівнику комунального некомерційного підприємства «Гусятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гусятинської селищної ради у розмірі 3,85 мінімальних посадових окладів працівника основної професії – лікаря (10 тарифний розряд)./ станом на 28.01.2022 р. - 3,85 х 5 265 грн. = 20 270, 25 (двадцять тисяч двісті сімдесят грн. 25 коп.) грн./.
Посадовий оклад керівника комунального некомерційного підприємства «Гусятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гусятинської селищної ради змінюється, відповідно до зміни розміру посадового окладу працівника основної професії (лікаря).
2. Доручити Гусятинському селищному голові внести зміни до укладеного контракту з керівником комунального некомерційного підприємства «Гусятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гусятинської селищної ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Гусятинського селищного голоку Степана КАРПА.
Заступник Гусятинського селищного голови
з питань діяльності виконавчих органів Михайло ГУДЗ