Вітаємо переможця!

Дата: 15.02.2022 14:13
Кількість переглядів: 3491

 

 

Олександр Невінський, учень 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Гусятин, вихованець вчителя Фатюк Наталії Степанівни, здобув призове місце у ІІ фінальному етапі Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій, що проходив на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Олександр один представляв Тернопільську область та отримав заслужену нагороду за свої знання - диплом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо переможця та бажаємо нових успіхів!

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь