від 28 січня 2022 року №10 ''Про розгляд заяви голови «Гусятинська районна спілка ветеранів Афганістану» Храпливого М.М. ''
ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 28 січня 2022 року №10
Про розгляд заяви голови
«Гусятинська районна спілка
ветеранів Афганістану»
Храпливого М.М.
Розглянувши заяву голови Гусятинської районної спілки ветеранів Афганістану Храпливого М.М. від 11 січня 2022 року про виділення одноразової матеріальної допомоги жителям Гусятинської територіальної громади, учасникам бойових дій в республіці Афганістан та сім’ям померлих учасників бойових дій в республіці Афганістан, у кількості 23 (двадцять три) чоловіки, керуючись рішенням сесії №1149 від 22 грудня 2021 року Гусятинської селищної ради та п.2.2, «Положенням про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям територіальної громади Гусятинської селищної ради за рахунок коштів селищного бюджету», пп. 2 п.б ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Гусятинської селищної ради
ВИРІШИВ:
1. Заяву голови «Гусятинська районна спілка ветеранів Афганістану» Храпливого М.М. про виділення одноразової матеріальної допомоги жителям Гусятинської територіальної громади, учасникам бойових дій в республіці Афганістан та сім’ям померлих учасників бойових дій в республіці Афганістан, у кількості 23 ( двадцяти трьом) чоловікам, задовільнити.
2. Виділити одноразову матеріальну допомогу у розмірі ___ (____) гривень жителям селища Гусятин, сіл Вільхівчик, Суходіл, Боднарівка, Постолівка, Городниця, Самолусківці, Личківці, Сидорів, Кривеньке - учасникам бойових дій в республіці Афганістан та сім’ям померлих учасників бойових дій в республіці Афганістан кожному, у кількості 23 (двадцять три )
чоловіки, а кошти направити на карткові рахунки, які відкрито у відділенні Гусятинського Регіонального управління/філії «ПриватБанку» на нижчезазначених осіб, а саме:
- ______, 29.08.1962 р.н., жителю селища_____ вулиця ____, __, паспорт серія __ ____, ідентифікаційний номер _____, мобільний телефон _____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку _________.
- ______, 22.10.1968 р.н., жителю селища ______ вулиця ____, ___, паспорт серія _____, ідентифікаційний номер ______, мобільний телефон _____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку _______.
- ________, 13.08.1962 р.н., жителю селища ____ вулиця ____, __, паспорт серія _____, ідентифікаційний номер ____, мобільний телефон ____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку ________.
- ________, 17.04.1966 р.н., жителю селища ____ вулиця ___, __, паспорт серія ____, ідентифікаційний номер _____, мобільний телефон ____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку _______.
- ______-, 12.11.1964 р.н., жителю селища ____ вулиця _____, __, паспорт серія _____, ідентифікаційний номер _____, мобільний телефон ____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку ________-.
- _______, 12.02.1967 р.н., жителю селища _____ вулиця ____, ___, паспорт серія _____, ідентифікаційний номер _____, мобільний телефон _____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку ___________.
- _______, 17.12.1965 р.н., жителю села _____ вулиця ____, __ паспорт серія ____, ідентифікаційний номер _____, мобільний телефон _____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку ______-.
- ______, 04.04.1967 р.н., жителю селища _____ вулиця _____, ___, паспорт серія ____, ідентифікаційний номер ____, мобільний телефон _____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку _______.
- ______, 05.01.1967 р.н., жителю селища _____ вулиця _____, __, паспорт серія ____, ідентифікаційний номер ____, мобільний телефон ____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку _______.
- ______, 17.03.1963 р.н., жителю селища ____ вулиця ____, ___, паспорт серія ____, ідентифікаційний номер _____, мобільний телефон _____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку _______.
- ____, 29.06.1961 р.н., жителю села ___ вулиця ____, __, паспорт серія ____, ідентифікаційний номер ____, мобільний телефон ____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку _______.
- ______, 20.07.1960 р.н., жителю села ____ вулиця ____, __, паспорт серія ____-, ідентифікаційний номер ____, мобільний телефон ______ .Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку ______-.
- ______, 09.05.1969 р.н., жителю села _____, вулиця __, __, паспорт серія ____, ідентифікаційний номер _____, мобільний телефон ____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку _____.
- _____, 02.05.1968 р.н., жителю села ____, вулиця ___, __ паспорт серія _____, ідентифікаційний номер ____, мобільний телефон ____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку ______.
- ______, 30.03.1961 р.н., жителю села ____, вулиця ___, __, паспорт серія _____, ідентифікаційний номер _____, мобільний телефон ____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку _____.
- ___, 03.05.1960 р.н., жителю села ____ вулиця ___ __, паспорт серія ____, ідентифікаційний номер ____, мобільний телефон _____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку ______.
- _____, 22.09.1965 р.н., жителю села ____, вулиця ___, __, паспорт серія ____, ідентифікаційний номер ____, мобільний телефон _____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку _______.
- ____, 08.06.1956 р.н., жителю села ___, вулиця ____, __, паспорт серія ____, ідентифікаційний номер ____, мобільний телефон ______. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку ____________.
- _______, 28.07.1969 р.н., жителю селища ____, вулиця ___, __ паспорт серія ____, ідентифікаційний номер _____, мобільний телефон ____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку ______.
- Сім’ї померлого _____, а саме: дружині _____, 28.12.1963 р.н., жительці селища ____ вулиця ___, ___, паспорт серія ____, ідентифікаційний номер ____, мобільний телефон ____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку ____.
- Сім’ї померлого _____, а саме: дружині _____,02.08.1962 р.н., жительці селища ____ вулиця ____, ___, паспорт серія ____, ідентифікаційний номер ____, мобільний телефон ____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку ____.
- Сім’ї померлого _____, а саме: дружині ____, 01.06.1963 р.н., жительці селища ____ вулиця ____, __, паспорт серія ____, ідентифікаційний номер _____, мобільний телефон _____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку ________.
- Сім’ї померлого ______, а саме: дружині ____, 25.02.1973 р.н., жительці _____ ______ __, паспорт серія ___, ідентифікаційний номер ___, мобільний телефон ____. Кошти перерахувати у Гусятинське відділення Тернопільської Філії ПриватБанку на номер карткового рахунку _______.
3. Контроль за виконання пункту 2 даного рішення покласти на начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Гусятинської селищної ради Мозоль М.М..
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Гусятинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Н.С. Мацко.
Заступник Гусятинського селищного голови
з питань діяльності виконавчих органів Михайло ГУДЗ