Про розгляд заяви Мицьо Руслана Петровича
ПРОЄКТ
ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VIII СКЛИКАННЯ
ХIV СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 03.02. 2022 року №1355/01-38
Про розгляд заяви
Мицьо Руслана Петровича
Розглянувши заяву Мицьо Руслана Петровича з проханням передати у власність земельну ділянку, площею 0,6538 га, в с. Вільхівчик ( за межами населеного пункту), Чортківського району, Тернопільської області, для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 6121685200:01:018:0013, врахувавши рішення Гусятинської селищної ради № 484 від 27.04.2021 року” Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Вільхівчик ( за межами населеного пункту)” керуючись ст.12. Земельного кодексу України, 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гусятинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розгляд заяви Мицьо Руслана Петровича, щодо передачі земельної ділянки в с. Вільхівчик (за межами населеного пункту), Чортківського району, Тернопільської області, для ведення особистого селянського господарства, у власність, розглянути додатково, після виконання пункту 2. рішення Гусятинської селищної ради № 484 від 27.04.2021 року” Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Вільхівчик ( за межами населеного пункту).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Гусятинський селищний голова Степан КАРПО