від 22 грудня 2021 року № 1158 ''Про приведення у відповідність до Закону України «Про повну загальну середню освіту» назв та установчих документів закладів загальної середньої освіти''
ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VIII СКЛИКАННЯ
XIII СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 22 грудня 2021 року № 1158
Про приведення у відповідність до Закону
України «Про повну загальну середню освіту»
назв та установчих документів закладів
загальної середньої освіти
На підставі Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію юридичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти, сім’ї, молоді та спорту на території Гусятинської територіальної громади, Гусятинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Доручити відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради привести у відповідність до Закону України «Про повну загальну середню освіту» назви закладів освіти:
- Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Кривеньке Чортківського району Тернопільської області - Кривеньківська гімназія Гусятинської селищної ради Тернопільської області
- Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Самолуски Чортківського району Тернопільської області - Самолусківська гімназія Гусятинської селищної ради Тернопільської області;
- Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Сидорів Чортківського району Тернопільської області - Сидорівська гімназія Гусятинської селищної ради Тернопільської області;
- Загальноосвітня школа I-III ступенів смт Гусятин Гусятинський район Тернопільська область – Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів смт Гусятин Чортківського району Тернопільської області.
2. Начальнику відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради Ользі ТУТКАЛЮК затвердити статути відповідних закладів освіти в новій редакції.
3. Керівникам закладів освіти забезпечити подання статутів в новій редакції для державної реєстрації згідно чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, фізкультури і спорту.
Гусятинський селищний голова Степан КАРПО