Новорічна ялинка запалює вогні

Дата: 20.12.2021 09:32
Кількість переглядів: 3864

 

Напередодні дня святого Миколая, 18 грудня о 17 годині, відбулося офіційне  запелення вогнів зеленої красуні на центральній площі Гусятина. До жителів та гостей селища звернувся Гусятинський селищний голова Степан Карпо, який привітав всіх присутніх із прийдешнім святом Миколая, а також  новорічними святами та побажав миру, спокою, щоб кожен день наступного року був наповнений теплом і добром, щоб нарешті у нашій країні запанував справжній мир, а кожен з нас відчув повноту життя.

Вихованці комунальних закладів: «Гусятинський центр культури і дозвілля» та « Гусятинська мистецька школа»  представили декілька святкових номерів.

 Усі бажаючі  фотографувались на пам’ять із Миколаєм.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь