Привітання з Днем місцевого самоврядування
Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати !
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай це свято об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші селища, села і всю Україну щасливими і багатими!
Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід стане часткою творчої роботи кожного з нас.
Від усього серця бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових здобутків.
Нехай компетентність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади.
Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.
З повагою
Гусятинський селищний голова Степан КАРПО