Участь в обласному марші патріотів
Два заклади загальної середньої освіти Гусятинської селищної ради – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Постолівка та загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Самолуски взяли участь в обласному марші патріотів учасників та переможців І-х та ІІ-х етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") під гаслом „Ми – юнь Тернопілля, ми – діти козацького року, ми – майбутні захисники України”, що проводився в м.Збараж.
За підсумками проведення заходу та відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 29.10.2021 р. №190/01-07 «Про підсумки обласного маршу патріотів» нагороджено дипломами управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спору та екскурсій учнівської молоді:
- рій імені Павла Полуботка ЗОШ І-ІІІ ст. с.Постолівка, керівник рою – Гриньків Роман Ярославович, виховник рою – Теодозів Тетяна Каролівна;
- рій імені Марусі Чурай ЗОШ І-ІІ ст. с.Самолуски, керівник рою – Марусин Ганна Петрівна, виховник рою – Турецька Катерина Степанівна.
Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів!