ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ГУСЯТИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ»
Дата: 17.08.2021 16:26
Кількість переглядів: 439
16 серпня 2021року в приміщенні комунального закладу «Гусятинський центр культури і дозвілля» відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Гусятинський краєзнавчий музей».
На конкурс подали документи двоє кандидатів:
Василик Тарас Ярославович;
Сторожук Степан Антонович.
Конкурс відбувся у 2 етапи:
- І етап - розгляд документів, подані кандидатами на посаду керівника комунального закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.
- ІІ етап – публічна та відкрита презентація проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
За результатами двох етапів випробування комісія вирішила визначити переможцем конкурсу Василика Тараса Ярославовича та рекомендувати начальнику відділу культури і туризму Гусятинської селищної ради укласти із ним контракт терміном на 5 роки.
Протоколи засідань конкурсної комісії
Відеоматеріали конкурсу