Привітання з Днем молоді
Шановні представники молодого покоління Гусятинської громади!
Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді!
Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.
Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї демократичних перетворень у нашій державі. Cаме вам, юнакам та дівчатам, жити і творити нову Україну, гідну , розвинену, європейську державу.
З нагоди свята бажаємо вам творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити усе омріяне, будьте соціально активними, вірними своїм переконанням і громадянській позиції. Зичимо вам добра і щастя, успіхів у досягненні поставлених цілей та життєвого оптимізму!
З повагою
Гусятинський селищний голова Степан КАРПО