Про затвердження Актів приймання – передачі майна та передачу комунального майна в оперативне управління

Дата: 25.06.2021 09:37
Кількість переглядів: 529

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від _25_ червня 2021 року № 648/01-38

 

Про затвердження Актів приймання – передачі майна та передачу комунального майна в оперативне управління

 

Відповідно до рішення Чортківської районної ради «Питання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району» від 26 березня 2021 року № 60, рішення Гусятинської селищної ради «Про надання згоди на прийняття майна в комунальну власність територіальної громади Гусятинської селищної ради» від 07 квітня 2021 року №399, до статей 19, 140, 142, 143 Конституції України, статей 133, 137, 139 Господарського кодексу України, до статей 190, 316, 319, 327, 328 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», керуючись статтями 16, 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гусятинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити Акт приймання-передачі майна від «__» _________ 2021 року (основні засоби, необоротні матеріальні активи, малоцінні нематеріальні та швидкозношуванні предмети) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району, що перебувало на балансі Відділу культури та зв’язків з громадськістю Гусятинської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 02230448) в комунальну власність територіальної громади Гусятинської селищної ради, що додається (на 3 арк.).
  2. Затвердити Акт приймання-передачі майна від «__» _________ 2021 року (основні засоби, необоротні матеріальні активи, малоцінні нематеріальні та швидкозношуванні предмети) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району, що перебувало на балансі Відділу культури та зв’язків з громадськістю Гусятинської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 02230448) в комунальну власність територіальної громади Гусятинської селищної ради, що додається (на 2 арк.).
  3. Затвердити Акт приймання-передачі майна від «__» _________ 2021 року (будівля загальною площою 517, 8 кв.м. за адресою 48201 вулиця Суходільська, будинок 4, смт. Гусятин) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району, що перебувало на балансі Відділу культури та зв’язків з громадськістю Гусятинської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 02230448) в комунальну власність територіальної громади Гусятинської селищної ради, що додається (на 2 арк.).
  4. Майно передане в комунальну власність територіальної громади Гусятинської селищної ради, згідно акту приймання-пердачі визначене в пунктах 1 та 2 даного рішення, передати в оперативне управління Комунального закладу «Гусятинська публічна бібліотека» Гусятинської селищної ради (Код ЄДРПОУ 44079043).
  5. Майно передане в комунальну власність територіальної громади Гусятинської селищної ради, згідно акту приймання-пердачі визначене в пункті 3 даного рішення, передати в оперативне управління Відділу культури і туризму Гусятинської селищної ради (Код ЄДРПОУ 40928062).
  6. Начальнику Відділу культури і туризму Гусятинської селищної ради Рижевському С. І. та в.о. директора Комунального закладу «Гусятинська публічна бібліотека» Гусятинської селищної ради Рога О.В відобразити передачу в даних бухгалтерського обліку та забезпечити ефективне, раціональне, цільове використання та збереження переданого майна.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

 

Гусятинський селищний голова                                                  Степан КАРПО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь