Шановні суб’єкти підприємницької діяльності!
Дата: 16.06.2021 17:00
Кількість переглядів: 333
27 червня 2021 року у селищі Гусятин планується проведення заходів з нагоди святкування Дня Конституції України, Дня молоді та Дня селища Гусятин. Початок заходів о 09:00 годині.
На території стадіону «Збруч» буде організовано місця для виїзної торгівлі. Просимо усіх бажаючих з питань розміщення торгових палаток (лотків) завчасно звертатись до заступника Гусятинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Гудя Віктора за адресою: 48201, смт Гусятин, провулок Героїв Майдану,1, (І – й поверх), на електронну поштову адресу Гусятинської селищної ради: contact@hsr.gov.ua, телефон – (03557) 21528.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396391/3e558c84b827c745440ba6be0de6c421.jpg)
« повернутися