Великодні кошики для осіб похилого віку
Традиційно, напередодні Великодніх свят у Гусятинській громаді проводяться щорічні благодійні акції, метою яких є допомога одиноким та потребуючим жителям.
У цьому році комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Гусятинської селищної ради звернулася до керівників сільськогосподарських підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності про надання благодійної допомоги до Великодніх свят для осіб похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.
Сформовані продовольчі набори та кошти отримали 140 осіб.
«Незважаючи на ті складні умови, в яких ми живемо уже більше року, завдяки роботі працівників комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Гусятинської селищної ради, небайдужим суб’єктам господарювання нам вдалося сформувати святкові продуктові набори для осіб похилого віку, - сказав Гусятинський селищний голова Степан Карпо. Ці Великодні кошики доставлено у домівки літніх людей, одиноких, соціально незахищених громадян та всіх тих, хто перебуває у важких життєвих обставинах».
Гусятинський селищний голова висловив вдячність керівникам сільськогосподарських підприємств, підприємцям, організаціям, хто допоміг фінансово та продуктами харчування для формування Великодніх кошиків. Благодійну допомогу «Великодній кошик» підопічним комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Гусятинської селищної ради надали:
ПП «Холдер Агро», ПАП «Довіра», ФГ «Лежанівське», ФГ «Ковалівське Нове», ТзОВ «Мрія Фармінг Тернопіль», ТзОВ «Аграрна Городниця», ФГ «Городниця», ТзОВ «Аграрний край», СТОВ «Сидорівський Бровар», ФГ «Крок вперед», підприємці: Богдан Оплета, Ольга Драган, Надія Батіг, Руслан Мицьо, Віктор Решетило.
Щира подяка усім, хто долучився до благодійної акції! Нехай Бог віддасть вам сторицею!