День благоустрою на території Гусятинської громади
Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 р. № 777-р „Деякі питання проведення щорічної акції „За чисте довкілля” та дня благоустрою територій населених пунктів”, голови Гусятинської селищної ради від 17 березня 2021 року №41 – од «Про організацію та проведення щорічної всеукраїнської акції „За чисте довкілля” на території Гусятинської селищної ради» 17 квітня 2021 року у населених пунктах громади проведено День благоустрою.
Під час заходу ліквідовано стихійні смітники у межах прибережних захисних смуг водних об'єктів, прибирано та приведено у належний стан дитячі майданчики, кладовища, місця почесних поховань.
Висаджено молоді дерева, кущі на території парків та уздовж алей, у межах смуг вулиць і доріг.
Всіх керівників підприємств, установ, організацій, громадян просимо долучитися до акції „За чисте довкілля”. Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про неї навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання порядку – це запорука здоров’я і краси нашої громади. Зробімо нашу громаду чистішою і охайнішою!