Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Гусятинської селищної ради
Дата: 13.04.2021 11:39
Кількість переглядів: 387
13 квітня 2021 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Гусятинської селищної ради під керівництвом заступника Гусятинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Віктора Гудя.
На засіданні прийнято рішення про реєстрацію органу самоорганізації населення сільського комітету `` Водолій `` у селі Самолусківці; затверджено новий склад комісії Гусятинської селищної ради з питань визначення стану зелених насаджень, які підлягають видаленню.
Також члени виконавчого комітету затвердили акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.