від 02 березня 2021 року № 272 ''Про договори про міжбюджетні трансферти на 2021 рік''
ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VIII СКЛИКАННЯ
ІІI СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я
від 02 березня 2021 року № 272
Про договори про міжбюджетні трансферти на 2021 рік
Керуючись Бюджетним Кодексом України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, Гусятинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А :
- Затвердити договір між Гусятинською селищною радою та Тернопільською обласною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції з селищного бюджету обласному) на суму 800 000 гривень на співфінансування придбання шкільного автобуса 40 %.
- Затвердити договори між Васильковецькою сільською радою та Гусятинською селищною радою про міжбюджетні трансферти (надання дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету) на суму 200 000 гривень на оплату комунальних послуг та енергоносіїв вторинної медицини та на суму 110 000 грн. на спів фінансування видатків КНП «Гусятинський ЦПМСД» – на покриття енергоносіїв на первинну ланку медицини Васильковецької сільської ради.
- Затвердити договір між Васильковецькою сільською радою та Гусятинською селищною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції) на суму 34 200 грн. – спів фінансування інклюзивно-ресурсного центру.
- Затвердити договір між Хоростківською міською радою та Гусятинською селищною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції) на суму 20 613 гривень для часткового фінансування КНП «Гусятинський ЦПМСД» (утримання рентгенологічного кабінету).
- Затвердити договір між Хоростківською міською радою та Гусятинською селищною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції) для часткового фінансування КНП «Гусятинський ЦПМСД» в сумі 30 000, з них: 3 631 грн. – технічне обслуговування автомобіля Renault DASTER Хоростківської громади, 4 379 грн. – виплата та доставка пенсій, призначених на пільгових умовах, Хоростківської громади, 22 000 грн. – придбання дистилятора, сухо жарової шафи у Хоростків.
- Затвердити договір між Копичинецькою міською радою та Гусятинською селищною радою про міжбюджетний трансферт (надання іншої субвенції) на загальну суму 161 000 гривень, з них:
35 000 грн. – на спів фінансування видатків Комунальної архівної установи «Трудовий архів Гусятинської селищної ради»,
126 000 грн. – на спів фінансування видатків КНП «Гусятинський ЦПМСД», з них: 70 000 грн. – оплата комунальних послуг та енергоносіїв для амбулаторій сімейної медицини Копичинецької міської ради, 25 000 грн. – придбання ліків, наркотичних засобів і ін.ліків для онкохворих пацієнтів з Копичинецької громади, 16 000 грн. – придбання зимових шин для автомобілів швидкої допомоги для амбулаторій перв.мед.допомоги Renault DASTER с.Яблунів та с.Оришківці, 15 000 грн. – ліки для амбулаторного лікування пацієнтів пільгових категорій за рецептами лікарів з Копичинецької громади.
- Доручити селищному голові підписати вищезазначені договори.
- Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Гусятинської селищної ради.
Гусятинський селищний голова Степан КАРПО