Візит робочої делегації Почесного консульства Литовської Республіки у Гусятинську громаду
У Гусятинській громаді продовжується робота щодо налагодження міжнародної співпраці. 04 березня 2021 року смт Гусятин відвідав Почесний консул Литовської Республіки в Тернополі та Тернопільській області Ярослав Візняк. Разом з ним у складі робочої делегації перебували керівник геріатричних центрів РенаМед Олександр Клочок та юрист консульства Ярослав Візняк.
Представники делегації зустрілися з Гусятинським селищним головою Степаном Карпом та його заступниками Віктором Гудем та Михайлом Гудзем. За результатами зустрічі домовлено про налагодження більш тісних зв’язків та розширення співпраці щодо залучення інвесторів у Гусятинську громаду.
Делегацією оглянуто інфраструктуру смт Гусятин, КП «Гусятиська бальнеологічна лікарня» та джерела мінеральних вод.