Засідання виконавчого комітету Гусятинської селищної ради
24 лютого 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Гусятинської селищної ради під керівництвом Гусятинського селищного голови Степана Карпа.
На засіданні розглянуто 13 питань порядку денного. Члени виконкому прийняли рішення щодо присвоєння адресного номера житлового будинку, про присвоєння адресного номера громадській будівлі ‘’ Замок XVII століття’’ в с. Сидорів, внесення змін до рішень виконавчого комітету Гусятинської селищної ради №182 від 11.12.2020 року та №198 від 21.12.2020 року.
Також членами виконавчого комітету прийнято рішення про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій.
Члени виконавчого комітету розглянули та прийняли відповідні рішення про надання матеріальних допомог на поховання, відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю.
Розглянуто звіт про роботу військово-облікового бюро виконавчого комітету Гусятинської селищної ради за 2020 рік, а також звіт директора комунального підприємства '' Благоустрій'' про підсумки роботи у 2020 році.