Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність Кибало Ярославу Івановичу
ПРОЕКТ
ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Гусятинського району Тернопільської області
VIII СКЛИКАННЯ
II СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 11 січня 2021 року № 213/01-38
Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
та передачу її у власність
Кибало Ярославу Івановичу
Розглянувши заяву Кибало Ярослава Івановича з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Постолівка, для ведення особистого селянського господарства та передати дану земельну ділянку, площею 1,4800 га., кадастровий номер 6121686000:02:001:0520 у власність, керуючись ст.12, 33, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гусятинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Постолівка, для ведення особистого селянського господарства, площею 1,4800 га, кадастровий номер 6121686000:02:001:0520 та передати її у власність Кибало Ярославу Івановичу.
2. Кибало Ярославу Івановичу в двохмісячний термін провести державну реєстрацію речового права.
3.Земельному відділу селищної ради (М.Стельмащуку) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (голова постійної комісії Байдак С.І.).
Гусятинський селищний голова Степан КАРПО