Про відмову від прийняття в комунальну власність територіальної громади Гусятинської селищної ради

Дата: 18.12.2020 09:20
Кількість переглядів: 713

Проект

 

ГУСЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

VIII  СКЛИКАННЯ

І.    СЕСІЯ

ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

від  17 грудня 2020  року                                                            № 157/01-38

 

Про відмову від прийняття в комунальну

власність територіальної громади Гусятинської селищної ради

 

Розглянувши рішення Гусятинської районної ради «Про передачу Гусятинської центральної бібліотеки у власність Гусятинської об’єднаної територіальної громади» від 05 листопада 2020 року № 624, відповідно до статей 2, 80, 81, 82, 89, 190 Цивільного кодексу України, керуючись статтями 16, 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гусятинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити у прийнятті до комунальної власності територіальної громади Гусятинської селищної ради установи Гусятинської районної центральної бібліотеки та Гусятинської районної бібліотеки для дітей. 
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

Гусятинський селищний голова                                                  Степан КАРПО

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь