від 11 грудня 2020 року №195 ''Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які надає комунальне підприємство «Водоканал-сервіс» для споживачів селища Гусятин,  (на

Дата: 16.12.2020 10:48
Кількість переглядів: 794

 

       

ГУСЯТИНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

 

Гусятинського району  Тернопільської області

 

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від 11  грудня 2020 року                                                                                                      №195

 

Про затвердження тарифів

на житлово-комунальні послуги з

централізованого водопостачання та

централізованого водовідведення, які надає

комунальне підприємство «Водоканал-сервіс» для

споживачів селища Гусятин,  (населення, бюджетних організацій, інших споживачів).

Розглянувши заяву директора комунального підприємства "Водоканал-сервіс" Гусятинської селищної ради І.Й.Бантроха №125 від 20.10.2020 року про затвердження тарифів на послуги на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, які надає комунальне підприємство "Водоканал-сервіс", згідно поданих розрахунків (додаток №1 на 1 аркуші, додаток №2  (тарифи ) на 33 аркушах) для споживачів селища Гусятин ,  (населення, бюджетних організацій, інших споживачів),зважаючи на проведений відділом з питань фінансів та бюджету і відділом бухгалтерського обліку та звітності Гусятинської селищної ради аналіз щодо розрахунку економічно - обґрунтованих планових витрат на виробництво житлово-комунальних послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів селища Гусятин,враховуючи низький рівень життя більшості жителів селища Гусятин та високі тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення по селищу Гусятин, беручи до уваги, що відповідно до статті 197.1.28 Податкового Кодексу України звільняються від оподаткування операції з постачання товарів/послуг у частині суми компенсації на покриття різниці між фактичними витратами та регульованими цінами (тарифами) у вигляді виробничої дотації з бюджету; керуючись рішеннями виконавчого комітету Гусятинської селищної ради №55 від 13.03.2019 року, п.2,4,6 ст.7, п.6 ст.32 «Плата за житлово-комунальні послуги» Закону України "Про житлово- комунальні послуги", п.1.1 ст.20 Закону України «Про ціни та ціноутворення», ст.197.1.28 Податкового Кодексу України п.2 пп"б" ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконавчий комітет Гусятинської селищної ради

                       ВИРІШИВ:

        1.1.Затвердити тарифи для населення селища Гусятин:на послуги централізованого водопостачання за 1 м.куб. -31,32 грн./м3 з ПДВ,на послуги централізованого водовідведення за 1 м.куб. - 27,48 грн./м3 з ПДВ.

        1.2. Населенню селища Гусятин вносити оплату за спожиті житлово-комунальні послуги з центрального водопостачання та центрального водовідведення нижчу від економічно-обгрунтованих цін, а саме:на послуги централізованого водопостачання за 1 м.куб. -24,00 грн./м3 з ПДВ,на послуги централізованого водовідведення за 1 м.куб. – 21,00грн./м3 з ПДВ

     1.3.  Гусятинській селищній раді компенсовувати втрати виконавцю послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення комунальному підприємству "Водоканал-сервіс", а саме здійснювати фінансування покриття різниці в тарифах між економічно обґрунтованими тарифами (пункт 1 даного рішення) та встановленою ціною для населення за спожиті житлово- комунальні послуги ( пункт 1.1 даного рішення), а саме:селище Гусятин на послуги централізованого водопостачання за 1 м.куб. -6,10 грн. без ПДВ, на послуги централізоване водовідведення  за 1 м.куб. –5,40 грн. без ПДВ.

        2.Затвердити тарифи для бюджетних організацій :на послуги централізованого водопостачання за 1 м.куб. –31,94 грн. з ПДВ, на послуги централізованого водовідведення за 1 м.куб. –28,03 грн. з ПДВ.

       3.Затвердити  тарифи для інших споживачів:на послуги централізованого водопостачання за 1 м.куб. – 31,94 грн. з ПДВ,на послуги централізованого водовідведення за 1 м.куб. – 28,03 грн. з ПДВ.

      4.3апровадити щорічний звіт директора КП "Водоканал-сервіс" І.Й.Бантроха про рівень витрат, напрямки використання прибутку, показники ефективності діяльності комунального підприємства "Водоканал-сервіс".

      5.3обовязати директора КП "Водоканал-сервіс" І.Й.Бантроха забезпечити відповідно до чинного законодавства якість надання житлово-комунальних послуг відповідно нормам, стандартам та правилам.

      6.Загальному відділу Гусятинської селищної ради опублікувати дане рішення на офіційному сайті Гусятинської селищної ради. Комунальному підприємству "Водоканал-сервіс» у зв'язку із зміною тарифів повідомити споживачів не менше ніж за 15 днів до введення їх у дію, оголосивши чи опублікувавши дане рішення в засобах масової інформації.                                                                                                                                                                                                                                              7.Рахувати таким , що втратило чинність рішення виконавчого комітету Гусятинської селищної ради № 214 від 28.12.2019року.   

        8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Гусятинського селищного голови Гудь Віктора Зіновійовича та директора КП "Водоканал-сервіс" І.Й.Бантроха.

  Гусятинський селищний голова                                     Степан КАРПО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь