Жителі багатоповерхових будинків!

31 березня 2020 Новини 0

                                                                                                                                                                        Шановні жителі

Гусятинської об'єднаної територіальної громади, які

проживають у багатоповерхових будинках!

 

           Відповідно до Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб” (зі змінами), Указу Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS – CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), розпорядження Гусятинського селищного голови від 17.03.2020 року №19-од «Про організацію заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території  Гусятинської селищної ради», протоколу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Гусятинській селищній раді від 25 березня 2020 року №3, з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та зниженню ризиків інфікування громадян просимо проводити дезінфекцію під’їздів багатоквартирних будинків (дезінфікувати дверні ручки, поштові скриньки, перила, сходові клітки, домофони, кнопки виклику).

            Самі мешканці багатоповерхівок мають подбати про власну безпеку і, в першу чергу люди літнього віку. Необхідно дотримуватись загальних рекомендацій: без нагальної потреби не виходити на вулицю, користуватись антисептиками, по поверненню додому обов’язково мити руки, систематично та ретельно прибирати поверхні біля своєї квартири, обробляти їх дезінфікуючими засобами.

              Будь ласка, не ставтеся легковажно до власного здоров`я та не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку. Вчасно виявлена хвороба дозволяє виграти час у боротьбі з пандемією та зберегти тисячі життів. Тому будьте свідомі і відповідальні. У разі навіть найменшої підозри не відкладайте звернення до медичного закладу.

       У випадку неможливості придбання дезінфікуючих засобів для прибирання у під’їздах просимо звертатися до Гусятинської селищної ради за телефоном: 2-15-28 або КП «Благоустрій» - 27153.

 

 
              З повагою, в.о.Гусятинського селищного голови Леся Чайка

Коментарі (0)

    Гусятинська селищна рада © 2019 Всі права захищено.
    Розробка та просування сайтів zelios studio